neděle 9. srpna 2015

RETRO A VINTAGE PŘÍBORY NA VÁŠ STŮL


Máme tady další letní novinku, která bude nádhernou ozdobou každé slavnostní i všední tabule. Chcete-li se před návštěvou blýsknout nebo si chcete jen udělat radost, můžete hodit očko po našich vintage příborech na stůl. Jídelní příbory Dolce Vita Peltro vypadají jako z kredence prababičky. Jednoduchý retro design se bude hodit do vaší nově zrekonstruované kuchyně i na chatu.

No posuďte sami, není to nádhera?
Vintage příbory prodáváme v setech pro 6 nebo 12 osob. Můžete tak potěšit svou maličkost a pořídit si tyto okouzlující příbory do své domácnosti, nebo je můžete darovat příbuzným. Ideální jsou také jako dárek novomanželům.Příbory jsou vyrobeny z nerezové oceli, nemusíte mít tedy strach, že postupem času začnou měnit barvu. Jsou ideální do myčky na nádobí, což ocení nejedna hospodyňka.Sada příborů má dokonce zajištěnou dopravu zdarma! Příbory Mepra a Dolce Vita Peltro jsou vyrobeny v Itálii a v nabídce máme hned několik barevných provedení.
Kompletní nabídku našich jídelních příborů Mepra můžete najít zde, v našem e-shopu můžete zakoupit také desítky sad jídelních příborů Mepra.